Szkolny projekt edukacyjny
„Nieskończenie Niepodległa”

zobacz  plakat

Informacje dla uczniów i rodziców klas ósmych SP i klas trzecich GIM.

Klasa Ekomaniaków

nprc

logo_pnwm1

katynObl

ztu

logo-II-TF

winiarypr

akdo

30 listopada uczniowie naszej szkoły bawili się na dyskotece Andrzejkowej. Wieczór upłynął w miłej atmosferze, przy dźwiękach muzyki, którą zorganizował nasz DJ Mateusz. Oprócz tańców Samorząd przygotował kącik z wróżbami: lanie wosku i przekuwanie serca. Humor dopisywał wszystkim. Podczas dyskoteki uczniowie mogli wziąć udział w szybkim kursie nauki popularnego tańca „Belgijka”. Zapraszamy do galerii, w której umieściliśmy kilka fotek.

Logopeda – Aneta Besser przyjmuje Szkole Podstawowej przy ul. Mickiewicza 10 w każdy wtorek w godzinach 12.00-17.00.

fronter1

mobireg