30 listopada uczniowie naszej szkoły bawili się na dyskotece Andrzejkowej. Wieczór upłynął w miłej atmosferze, przy dźwiękach muzyki, którą zorganizował nasz DJ Mateusz. Oprócz tańców Samorząd przygotował kącik z wróżbami: lanie wosku i przekuwanie serca. Humor dopisywał wszystkim. Podczas dyskoteki uczniowie mogli wziąć udział w szybkim kursie nauki popularnego tańca „Belgijka”. Zapraszamy do galerii, w której umieściliśmy kilka fotek.

Logopeda – Aneta Besser przyjmuje w Przychodni Samorządowej przy ulicy Westerplatte 16, pokój 105 w każdy wtorek w godzinach 12.00-17.00.

fronter1

mobireg