Po raz kolejny hol szkoły wypełnił się pomysłowymi przedmiotami wykonanymi z niepotrzebnych odpadów. Na lekcjach techniki uczniowie wykonali pomysłowe przedmioty  w ramach konkursu – Klasa Ekomaniaków. Jury wyróżniło pracę następujących uczniów:

Miłosz Gołąb klasa 5a-bałwanek; Damian Krajdocha klasa 6a-robot; Oliwier Pająk klasa 7b – szafka na klucze; Kacper Mendes klasa 2b – domek; Justyna  Mydlarska klasa 3a – kalendarz.

Gratulujemy wszystkim  super  pomysłów, które mogą być inspiracją na mikołajkowy prezent.

Prace uczniów ul. Mickiewicza

„Coś z niczego”
Zdolne jaworzyńskie Uczniaki – Dziewczynki i Chłopaki,
na użytkowanie powtórne wykorzystały surowce wtórne ….

Uczniowie wyróżnieni za prace „ Coś z niczego”  w klasach I – IV

4c Małgorzata Betnar
Filip Struś

Prace uczniów ul. Jana Pawła II

Logopeda – Aneta Besser przyjmuje Szkole Podstawowej przy ul. Mickiewicza 10 w każdy wtorek w godzinach 12.00-17.00.