Ogłoszenia dyrekcji

 

Kącik Bibliotekarza

SOWA

Efektywna edukacja!
- czyli  wsparcie rozwoju kompetencji kluczowych uczniów/uczennic z  trzech szkół podstawowych  Gminie Jaworzyna Śląska

 

więcej informacji

Rozkład jazdy

Rok szkolny 2019/2020

>>więcej<<

Regulamin dowożenia

Klasa Ekomaniaków

Aktualności

kl. 1-3

kl. 4-8

Programy i projekty
Archiwum stron

Rok szkolny 2019/2020 był wyjątkowy dla wszystkich. Na pewno także jego zakończenie zapadnie w naszej pamięci. Sytuacja epidemiologiczna wymusiła na dyrektorach szkół zmianę tradycyjnej formuły ceremonii. Uroczystość wręczenia świadectw ograniczono do niezbędnego minimum.

Uczniowie poszczególnych klas odbierali świadectwa o wyznaczonych godzinach i w wyznaczonych miejscach. Wszystkich obowiązywał reżim sanitarny, dystansowanie, zasłanianie twarzy i dezynfekcja.

Pomimo trudów roku szkolnego, którego połowa była prowadzona w sposób zdalny, 66 uczniom naszej szkoły udało się osiągnąć średnią ocen 4,75  i więcej. Wszyscy wyróżnieni  otrzymali świadectwa z czerwonym paskiem i  nagrody  książkowe. Wysiłek wzorowych uczniów został nagrodzony jednorazowym stypendium naukowym, ufundowanym przez szkołę.

Wśród naszych absolwentów wytypowano trzech prymusów szkoły. Zostali nimi :

Oliwia Cieślak – klasa 8a

Aleksandra Cichocka – klasa 8b

Kacper Prymas – klasa 8b

Prymusi otrzymali dyplomy i listy gratulacyjne. Tradycyjnie Zakłady Porcelany Stołowej „Karolina” ufundowały najlepszym absolwentom  komplety garnituru kawowego. Nie zabrakło również upominku od Pana Burmistrza Grzegorza Grzegorzewicza , który wraz ze swoim zastępcą, Panem Markiem Zawiszą, uświetnili uroczystość pożegnania absolwentów. Jednocześnie  wszystkim tegorocznym absolwentom, którzy osiągnęli średnią 5,0 lub wyższą, przyznano nagrodę specjalną  ufundowaną przez władze gminy.

Tak naprawdę jednak, nagrody, gratulacje i wyrazy podziwu należą się wszystkim. Wspólnie musieliśmy zmagać się z wyzwaniami, jakie postawiła przed nami epidemia korona wirusa. Mamy nadzieję, że ten dziwny czas, który przeżyliśmy, sprawi, iż będziemy bogatsi w doświadczenia. Teraz na pewno wszyscy docenimy fakt, że szkołę stanowimy razem : nauczyciele, rodzice, uczniowie, pracownicy administracji i obsługi.

Dziękujemy Państwu i uczniom za współpracę w tych trudnych czasach. Z ufnością i nadzieją wypatrujemy  momentu, kiedy ponownie rozpoczniemy naukę w tradycyjnym trybie.

Tymczasem życzymy wszystkim radości z wakacji, udanego odpoczynku i szybkiego powrotu do normalności.

Trzymamy kciuki za absolwentów i wierzymy, że dostaną się do wymarzonej szkoły ponadpodstawowej.

 

Logowanie

Ważne!!! Prosimy logować się do dziennika przez przeglądarkę (np. Chrome, Firefox) ponieważ wtedy jest pełny dostęp do wszystkich wymaganych funkcji dziennika.

Jak uzyskać dane do logowania swojego dziecka
Jak korzystać z modułu zadania domowe - od strony ucznia i rodzica

Profilaktyka-Koronawirus

Informacja GIS dla osób powracających z północnych Włoch


Informacja Głównego Inspektora Sanitarnego
dla dyrektorów przedszkoli, szkół i placówek oświatowych
w związku z potencjalnym ryzykiem zakażenia koronawirusem


Rekomendacje dla szkół

 

Przeczytaj :)

Logopeda

Logopeda – Aneta Besser przyjmuje w poniedziałki od 13.00-16.00, we wtorki od 12.00-18.00 w gabinecie koło sali gimnastycznej (wejście od ul.Ogrodowej).

Z logoterapii mogą korzystać dzieci i młodzież z Gminy Jaworzyna Śląska mające problemy związane z mową. Rejestrować się można pod numerem telefonu 603 650 722. (nie jest wymagane skierowanie od lekarza).

 Besser Aneta


ul. Mickiewicza

 

 

ul. Jana Pawła II