Ogłoszenia dyrekcji

Klasa Ekomaniaków

kl. 1-3

kl. 4-8

W związku z zawieszeniem zajęć w szkołach konkurs Kangur 2020 został przeprowadzony drogą internetową za pośrednictwem Platformy Dzwonek.pl
W dniach 28.05 – 5.06 uczestnicy w zależności od swojej kategorii rozwiązywali zadania o różnym stopniu trudności.
W naszej szkole wyróżnienie otrzymali Zosia Kapuścińska z kl. 5b i Piotr Tomczak z kl. 5d. Pozostali uczestnicy również mieli dobre wyniki.
Gratulujemy wszystkim uczestnikom i zapraszamy za rok.

Szkolny koordynator konkursu Kinga Olszewska

Logowanie

Jak korzystać z modułu zadania domowe - od strony ucznia i rodzica

Profilaktyka-Koronawirus