Dwudziestego listopada 2017r. rozegrany został Turniej Piłki Ręcznej Dziewcząt o tytuł Mistrzowskiej Drużyny Szkoły Podstawowej w Jaworzynie Śląskiej w roku szkolnym 2017/2018. Zgłosiły się trzy drużyny z naszej szkoły. Turniej rozegrano systemem „każdy z każdym”. Emocji było bardzo dużo.

Bezkonkurencyjne okazały się: Katarzyna Hajduk, Aleksandra Cichocka, Natalia Hajduk, Wiktoria Wardziak, Oliwia Kilańska, Julia Wojtal.    Miejsce drugie zdobyły: Marta Więcław, Martyna Dyko, Małgorzata Brońska, Hanna Pałeczka, Aleksandra Olszewska, Magdalena Dobroń.   Miejsce trzecie: Wiktoria Nizio, Aleksandra Rybka, Marika Maziarz, Kamila Kołtunowicz, Wiktoria Nalichowska.

Statuetkę Najlepszej Zawodniczki zdobyła Katarzyna Hajduk. Serdecznie gratulujemy sportowej rywalizacji wszystkim uczestniczkom turnieju. Nagrody ufundowano z dotacji Urzędu Miasta Jaworzyny Ślaskiej.

Logopeda – Aneta Besser przyjmuje Szkole Podstawowej przy ul. Mickiewicza 10 w każdy wtorek w godzinach 12.00-17.00.