SOWA

Efektywna edukacja!
- czyli  wsparcie rozwoju kompetencji kluczowych uczniów/uczennic z  trzech szkół podstawowych  Gminie Jaworzyna Śląska

 

więcej informacji

Rozkład jazdy

Rok szkolny 2019/2020

>>więcej<<

Regulamin dowożenia

Klasa Ekomaniaków

Aktualności

kl. 1-3kl. 4-8

 

 

Programy i projekty
Archiwum stron

Dwudziestego listopada 2017r. rozegrany został Turniej Piłki Ręcznej Dziewcząt o tytuł Mistrzowskiej Drużyny Szkoły Podstawowej w Jaworzynie Śląskiej w roku szkolnym 2017/2018. Zgłosiły się trzy drużyny z naszej szkoły. Turniej rozegrano systemem „każdy z każdym”. Emocji było bardzo dużo.

Bezkonkurencyjne okazały się: Katarzyna Hajduk, Aleksandra Cichocka, Natalia Hajduk, Wiktoria Wardziak, Oliwia Kilańska, Julia Wojtal.    Miejsce drugie zdobyły: Marta Więcław, Martyna Dyko, Małgorzata Brońska, Hanna Pałeczka, Aleksandra Olszewska, Magdalena Dobroń.   Miejsce trzecie: Wiktoria Nizio, Aleksandra Rybka, Marika Maziarz, Kamila Kołtunowicz, Wiktoria Nalichowska.

Statuetkę Najlepszej Zawodniczki zdobyła Katarzyna Hajduk. Serdecznie gratulujemy sportowej rywalizacji wszystkim uczestniczkom turnieju. Nagrody ufundowano z dotacji Urzędu Miasta Jaworzyny Ślaskiej.

 

Przeczytaj :)

Logopeda

Logopeda – Aneta Besser przyjmuje w poniedziałki od 13.00-16.00, we wtorki od 12.00-18.00 w gabinecie koło sali gimnastycznej (wejście od ul.Ogrodowej).

Z logoterapii mogą korzystać dzieci i młodzież z Gminy Jaworzyna Śląska mające problemy związane z mową. Rejestrować się można pod numerem telefonu 603 650 722. (nie jest wymagane skierowanie od lekarza).

 Besser Aneta


ul. Mickiewicza

 

 

ul. Jana Pawła II