Ogłoszenia dyrekcji

Klasa Ekomaniaków

kl. 1-3

kl. 4-8

Z przyjemnością informujemy, że 27 maja został rozstrzygnięty szkolny  Konkurs Plastyczny na NAJPIĘKNIEJSZY WIOSENNY KAPELUSZ !!! Konkurs był przeprowadzony zdalnie. Uczniowie wysyłali zdjęcia wykonanych prac.

Zadanie nie było łatwe, jednak uczniowie klas młodszych 1-3 poradzili sobie z nim wyśmienicie. Wykazali się ogromną wyobraźnią i pomysłowością. Każdy z kapeluszy był jedyny w swoim rodzaju. Widać było, jak wiele pracy włożono w jego wykonanie. Pojawiały się na nich fantastyczne kwiaty, trawy i zioła, barwne motyle, ptasie gniazdka i ptaszki. Uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy oraz nagrody, które można było odebrać w szkole.

Oto wyróżnione prace:

I miejsce: Oktawia Okarmus 2d

II miejsce: Zofia Wawrzynkowska 2b

III miejsce: Cyprian Chodurek 1c

Wyróżnienia: Wiktoria Jędrzejewska 3a, Szymon Smoter 2b, Karol Kubryński 2d, Antonii Bednarczyk 1b, Szymon Madetko 1c, Nikola Kunysz 2c, Aleksandra Wargol 1a, Jakub Świątek 3a, Brajan Wotkowiak 1c, Maksymilian Garlej 2b.

Serdecznie gratulujemy i dziękujemy naszym małym projektantom i ich Rodzicom za wspaniałe pomysły i ogromny wysiłek włożony w wykonanie tych przepięknych kapeluszy.

Opracowała: Patrycja Pasternak

Logowanie

Jak korzystać z modułu zadania domowe - od strony ucznia i rodzica

Profilaktyka-Koronawirus