Kącik Bibliotekarza

SOWA

Efektywna edukacja!
- czyli  wsparcie rozwoju kompetencji kluczowych uczniów/uczennic z  trzech szkół podstawowych  Gminie Jaworzyna Śląska

 

więcej informacji

Rozkład jazdy

Rok szkolny 2019/2020

>>więcej<<

Regulamin dowożenia

Klasa Ekomaniaków

Aktualności

kl. 1-3

kl. 4-8

Programy i projekty
Archiwum stron

Biblioteka szkolna 15-16.12.2017 organizuje Nocny Maraton czytelniczo – filmowy. Proponowane książki oraz filmy to „Gwiazd naszych wina” John Green oraz „Igrzyska Śmierci” Suzanne Colins. Celem maratonu jest propagowanie czytelnictwa, zdrowego stylu życia, propagowanie działań na rzecz wolontariatu, współpraca z rodzicami i środowiskiem lokalnym. W przerwach pomiędzy czytaniem, oglądaniem planujemy ćwiczenia sportowe, relaksacyjne, jogę, wspólne sporządzenie posiłku, prelekcja na temat zdrowego odżywiania, degustacje herbat z okazji Dnia herbaty, świąteczne malowanie porcelany, taniec, biblioterapie. Wszystkich chętnych uczniów zapraszamy – zapisy w bibliotece do 8 grudnia.

Logowanie

Ważne!!! Prosimy logować się do dziennika przez przeglądarkę (np. Chrome, Firefox) ponieważ wtedy jest pełny dostęp do wszystkich wymaganych funkcji dziennika.

Jak uzyskać dane do logowania swojego dziecka
Jak korzystać z modułu zadania domowe - od strony ucznia i rodzica

Profilaktyka-Koronawirus

Informacja GIS dla osób powracających z północnych Włoch


Informacja Głównego Inspektora Sanitarnego
dla dyrektorów przedszkoli, szkół i placówek oświatowych
w związku z potencjalnym ryzykiem zakażenia koronawirusem


Rekomendacje dla szkół

 

Przeczytaj :)

Logopeda

Logopeda – Aneta Besser przyjmuje w poniedziałki od 13.00-16.00, we wtorki od 12.00-18.00 w gabinecie koło sali gimnastycznej (wejście od ul.Ogrodowej).

Z logoterapii mogą korzystać dzieci i młodzież z Gminy Jaworzyna Śląska mające problemy związane z mową. Rejestrować się można pod numerem telefonu 603 650 722. (nie jest wymagane skierowanie od lekarza).

 Besser Aneta


ul. Mickiewicza

 

 

ul. Jana Pawła II