Biblioteka szkolna 15-16.12.2017 organizuje Nocny Maraton czytelniczo – filmowy. Proponowane książki oraz filmy to „Gwiazd naszych wina” John Green oraz „Igrzyska Śmierci” Suzanne Colins. Celem maratonu jest propagowanie czytelnictwa, zdrowego stylu życia, propagowanie działań na rzecz wolontariatu, współpraca z rodzicami i środowiskiem lokalnym. W przerwach pomiędzy czytaniem, oglądaniem planujemy ćwiczenia sportowe, relaksacyjne, jogę, wspólne sporządzenie posiłku, prelekcja na temat zdrowego odżywiania, degustacje herbat z okazji Dnia herbaty, świąteczne malowanie porcelany, taniec, biblioterapie. Wszystkich chętnych uczniów zapraszamy – zapisy w bibliotece do 8 grudnia.

Logopeda

Logopeda – Aneta Besser przyjmuje Szkole Podstawowej przy ul. Mickiewicza 10 w każdy wtorek w godzinach 12.00-17.00.

Z logoterapii mogą korzystać dzieci i młodzież z Gminy Jaworzyna Śląska mające problemy związane z mową. Rejestrować się można pod numerem telefonu 603 650 722. (nie jest wymagane skierowanie od lekarza).

 Besser Aneta


ul. Mickiewicza

 

 

ul. Jana Pawła II

Logowanie