SOWA

Efektywna edukacja!
- czyli  wsparcie rozwoju kompetencji kluczowych uczniów/uczennic z  trzech szkół podstawowych  Gminie Jaworzyna Śląska

 

więcej informacji

Rozkład jazdy

Rok szkolny 2019/2020

>>więcej<<

Regulamin dowożenia

Klasa Ekomaniaków

Aktualności

kl. 1-3kl. 4-8

 

 

Programy i projekty
Archiwum stron

Biblioteka szkolna 15-16.12.2017 organizuje Nocny Maraton czytelniczo – filmowy. Proponowane książki oraz filmy to „Gwiazd naszych wina” John Green oraz „Igrzyska Śmierci” Suzanne Colins. Celem maratonu jest propagowanie czytelnictwa, zdrowego stylu życia, propagowanie działań na rzecz wolontariatu, współpraca z rodzicami i środowiskiem lokalnym. W przerwach pomiędzy czytaniem, oglądaniem planujemy ćwiczenia sportowe, relaksacyjne, jogę, wspólne sporządzenie posiłku, prelekcja na temat zdrowego odżywiania, degustacje herbat z okazji Dnia herbaty, świąteczne malowanie porcelany, taniec, biblioterapie. Wszystkich chętnych uczniów zapraszamy – zapisy w bibliotece do 8 grudnia.

Przeczytaj :)

Logopeda

Logopeda – Aneta Besser przyjmuje w poniedziałki od 13.00-16.00, we wtorki od 12.00-18.00 w gabinecie koło sali gimnastycznej (wejście od ul.Ogrodowej).

Z logoterapii mogą korzystać dzieci i młodzież z Gminy Jaworzyna Śląska mające problemy związane z mową. Rejestrować się można pod numerem telefonu 603 650 722. (nie jest wymagane skierowanie od lekarza).

 Besser Aneta


ul. Mickiewicza

 

 

ul. Jana Pawła II