Klasa Ekomaniaków

kl. 1-3kl. 4-8

Biblioteka szkolna 15-16.12.2017 organizuje Nocny Maraton czytelniczo – filmowy. Proponowane książki oraz filmy to „Gwiazd naszych wina” John Green oraz „Igrzyska Śmierci” Suzanne Colins. Celem maratonu jest propagowanie czytelnictwa, zdrowego stylu życia, propagowanie działań na rzecz wolontariatu, współpraca z rodzicami i środowiskiem lokalnym. W przerwach pomiędzy czytaniem, oglądaniem planujemy ćwiczenia sportowe, relaksacyjne, jogę, wspólne sporządzenie posiłku, prelekcja na temat zdrowego odżywiania, degustacje herbat z okazji Dnia herbaty, świąteczne malowanie porcelany, taniec, biblioterapie. Wszystkich chętnych uczniów zapraszamy – zapisy w bibliotece do 8 grudnia.

Przeczytaj :)