Klasa Ekomaniaków

kl. 1-3kl. 4-8

21 listopada 2017r. w Szkole Podstawowej przy ul. Mickiewicza obchodziliśmy Światowy Dzień Życzliwości. Uczniowie szkoły mogli obejrzeć  gazetkę ścienną, przeczytać hasła dotyczące tego dnia. Rano, przed rozpoczęciem lekcji, rozdano uczniom serduszka z sentencjami dotyczącymi życzliwości i uśmiechu. Z tej okazji w każdej z klas przeprowadzono głosowanie na najbardziej życzliwego ucznia . Wybrani zostali nagrodzeni „Medalem życzliwości” oraz słodkim upominkiem.  Działała także „Poczta życzliwości”. Każdy mógł przekazać życzliwe, ciepłe słowa do wybranych osób. Był to dzień wyjątkowy, pełen uśmiechów, miłych słów, gestów, pozytywnych emocji. Pamiętajmy, że bycie życzliwym i uprzejmym nic nie kosztuje, a sprawia wiele radości i uśmiechu nie tylko nam, ale i osobom przebywającym w naszym towarzystwie.

Ten dzień utwierdził nas w przekonaniu, że warto być życzliwym na co dzień.

Najżyczliwsi 2017 roku:

1A- Amelia Kulpińska