21 listopada 2017r. w Szkole Podstawowej przy ul. Mickiewicza obchodziliśmy Światowy Dzień Życzliwości. Uczniowie szkoły mogli obejrzeć  gazetkę ścienną, przeczytać hasła dotyczące tego dnia. Rano, przed rozpoczęciem lekcji, rozdano uczniom serduszka z sentencjami dotyczącymi życzliwości i uśmiechu. Z tej okazji w każdej z klas przeprowadzono głosowanie na najbardziej życzliwego ucznia . Wybrani zostali nagrodzeni „Medalem życzliwości” oraz słodkim upominkiem.  Działała także „Poczta życzliwości”. Każdy mógł przekazać życzliwe, ciepłe słowa do wybranych osób. Był to dzień wyjątkowy, pełen uśmiechów, miłych słów, gestów, pozytywnych emocji. Pamiętajmy, że bycie życzliwym i uprzejmym nic nie kosztuje, a sprawia wiele radości i uśmiechu nie tylko nam, ale i osobom przebywającym w naszym towarzystwie.

Ten dzień utwierdził nas w przekonaniu, że warto być życzliwym na co dzień.

Najżyczliwsi 2017 roku:

1A- Amelia Kulpińska

1B- Łukasz Zawada

1C – Wiktoria Jarzembowska

2A – Maja Kuriata

2B – Lena Graca

3A – Nikola Górska

3B- Maja Mazurek

3C- Martyna Włodarczyk

3D- Aleksandra Szuman

4A- Mikołaj Pasikowski

4B – Alicja Drobniecka

4C – Amelia Krawczyk.

Logopeda – Aneta Besser przyjmuje Szkole Podstawowej przy ul. Mickiewicza 10 w każdy wtorek w godzinach 12.00-17.00.