SOWA

Efektywna edukacja!
- czyli  wsparcie rozwoju kompetencji kluczowych uczniów/uczennic z  trzech szkół podstawowych  Gminie Jaworzyna Śląska

 

więcej informacji

Rozkład jazdy

Rok szkolny 2019/2020

>>więcej<<

Regulamin dowożenia

Klasa Ekomaniaków

Aktualności

kl. 1-3

kl. 4-8

Programy i projekty
Archiwum stron

  • Zgodnie z Rozporządzeniem MEN od 25.03. rozpoczynamy zdalne nauczanie. Nauka nie będzie miała charakteru wideokonferencji.
  • Główną platformą kontaktu będzie Dziennik Librus. Dzieci z klas I-III będą komunikować się przez login rodziców. Pragniemy poinformować Państwa o konieczności codziennego logowania się do Dziennika od godziny 8.00 do 18.00. Brak logowania w danym dniu traktowany będzie jako nieobecność ucznia.
  • Wieczorem poprzedniego dnia (do godz. 18.00) w Wiadomościach do Rodziców będą już udostępnione szczegółowo zaplanowane zajęcia dla dzieci na następny dzień. Trzeba będzie się z nimi zapoznać, aby dobrze zaplanować pracę dziecka. Głównymi narzędziami pracy uczniów będą podręczniki i Karty Pracy (ćwiczenia) oraz zeszyty przedmiotowe.
  • Wychowawcy i inni nauczyciele będą służyć pomocą za pośrednictwem Dziennika od 8.00 do 9.00 i od 16.00 do 18.00. W tych godzinach dzieci bądź rodzice będą mogli wysyłać uwagi, zapytania, pytać o radę czy wyjaśnienia.)

Oczekujemy systematycznej pracy dzieci. Nie chcemy, aby zapanował chaos, dlatego prosimy, aby uczniowie wykonywali zadania codziennie zgodnie ze wskazówkami nauczycieli.

Szczegóły dotyczące sposobów oceny uczniów (sposobu przekazywania prac, terminów itd.) będziemy Państwu podawać na bieżąco poprzez Dziennik.

Logowanie

Ważne!!! Prosimy logować się do dziennika przez przeglądarkę (np. Chrome, Firefox) ponieważ wtedy jest pełny dostęp do wszystkich wymaganych funkcji dziennika.

Jak uzyskać dane do logowania swojego dziecka
Jak korzystać z modułu zadania domowe - od strony ucznia i rodzica

Profilaktyka-Koronawirus

Informacja GIS dla osób powracających z północnych Włoch


Informacja Głównego Inspektora Sanitarnego
dla dyrektorów przedszkoli, szkół i placówek oświatowych
w związku z potencjalnym ryzykiem zakażenia koronawirusem


Rekomendacje dla szkół

 

Przeczytaj :)

Logopeda

Logopeda – Aneta Besser przyjmuje w poniedziałki od 13.00-16.00, we wtorki od 12.00-18.00 w gabinecie koło sali gimnastycznej (wejście od ul.Ogrodowej).

Z logoterapii mogą korzystać dzieci i młodzież z Gminy Jaworzyna Śląska mające problemy związane z mową. Rejestrować się można pod numerem telefonu 603 650 722. (nie jest wymagane skierowanie od lekarza).

 Besser Aneta


ul. Mickiewicza

 

 

ul. Jana Pawła II