Ogłoszenia dyrekcji

Klasa Ekomaniaków

kl. 1-3

kl. 4-8

8 lutego odbyły się w Świdnicy X Szachowe Mistrzostwa w Świdnicy.

Miło nam poinformować, że świetnie zaprezentowali się uczniowie z naszej szkoły: Piotr Tomczak oraz Anna Maria Michalska: zajęli odpowiednio pierwsze i trzecie miejsce w swoich kategoriach wiekowych.

Startowali również młodsi uczniowie ( Mateusz Zawada, Anita Mentel, Barbara Tomczak, Karol Pasikowski) jednak bez miejsc medalowych – ci zawodnicy zebrali bardzo cenne doświadczenie turniejowe.

Gratulujemy zajętych lokat, udanych zawodów  i już teraz zapraszamy wszystkich sympatyków tej królewskiej gry na Mistrzostwa Jaworzyny Śląskiej w szachach,  które odbędą się      14 marca na nowej hali widowiskowej.

Galeria zdjęć oraz wyniki pojedynków z X Mistrzostw Świdnicy w szachach pod linkiem:

Logowanie

Jak korzystać z modułu zadania domowe - od strony ucznia i rodzica

Profilaktyka-Koronawirus

Informacja GIS dla osób powracających z północnych Włoch

Informacja Głównego Inspektora Sanitarnego
dla dyrektorów przedszkoli, szkół i placówek oświatowych
w związku z potencjalnym ryzykiem zakażenia koronawirusem

Rekomendacje dla szkół

Przeczytaj :)