Klasa Ekomaniaków

kl. 1-3

kl. 4-8

Podczas ferii uczestnicy koła ekologicznego wraz z opiekunami  wybrali się na edukacyjną lekcję w terenie. Pierwsza część  zajęć odbywała się w palmiarni w Lubiechowie. Palmiarnia to raj dla oczu, namiastka wiosny i lata. Zadaniem  uczniów było wykonanie  trzech fotografii, oznaczenie  i opisanie wybranej rośliny. Druga część naszej  eskapady to zawiezienie zebranej karmy do schroniska w Świdnicy. Tam czekały nas opowieści  o trudnych losach piesków, poznaliśmy zasady wolontariatu i adopcji. Zajęcia utwierdziły nas w przekonaniu, że przesłanie Świętego Franciszka: „Troszcz się o człowieka, o zwierzę, wodę , o powietrze, aby Ziemia nie została ich zupełnie pozbawiona” dziś nabiera jeszcze większego znaczenia.

Jolanta Sołtys- opiekun koła

Logowanie

Jak korzystać z modułu zadania domowe - od strony ucznia i rodzica

Profilaktyka-Koronawirus