Dnia 16 listopada odbyło się na terenie Zamku Książ rozstrzygnięcie konkursu plastycznego, którego tematem i celem było propagowanie najcenniejszych zabytków architektonicznych naszego regionu. Konkurs skierowany był do uczniów Szkół podstawowych i gimnazjalnych. Forma prac – dowolna. Uczennice naszej szkoły osiągnęły duży sukces:
I miejsce w kategorii Szkół Podstawowych zajęła uczennica kl. VIa Magdalena Dobroń,
I miejsce w kategorii Szkół Gimnazjalnych zajęła uczennica kl. IIa Gabrysia Ptaszkiewicz.
Serdecznie gratulujemy laureatkom.

 

Logopeda

Logopeda – Aneta Besser przyjmuje Szkole Podstawowej przy ul. Mickiewicza 10 w każdy wtorek w godzinach 12.00-17.00.

Z logoterapii mogą korzystać dzieci i młodzież z Gminy Jaworzyna Śląska mające problemy związane z mową. Rejestrować się można pod numerem telefonu 603 650 722. (nie jest wymagane skierowanie od lekarza).

 Besser Aneta


ul. Mickiewicza

 

 

ul. Jana Pawła II

Logowanie