W dniu dzisiejszym uczniowie klas I-III uczestniczyli w warsztatach edukacyjnych „Bezpieczni w sieci”. Uczniowie zapoznali się z zasadami bezpiecznego internetu, zagrożeniami jakie czyhają na nich w sieci dodatkowo obejrzeli ciekawe i zmuszające do refleksji filmiki edukacyjne dotyczące zasad bezpiecznego korzystania z Internet. Z ogromnym zainteresowaniem wzięli udział w zajęciach, wynosząc z nich wiele cennych informacji.

Ponadto z okazji zbliżających się ferii zimowych przypomnieliśmy sobie zasady bezpiecznego korzystania z wypoczynku, życząc sobie zdrowego i szczęśliwego powrotu do szkoły.