SOWA

Efektywna edukacja!
- czyli  wsparcie rozwoju kompetencji kluczowych uczniów/uczennic z  trzech szkół podstawowych  Gminie Jaworzyna Śląska

 

więcej informacji

Rozkład jazdy

Rok szkolny 2019/2020

>>więcej<<

Regulamin dowożenia

Klasa Ekomaniaków

Aktualności

kl. 1-3

kl. 4-8

Programy i projekty
Archiwum stron

Na apelu klas I-III podsumowaliśmy pierwszy semestru roku szkolnego 2019/2020.

Została podsumowana akcja mająca na celu zachęcenie do czytelnictwa.  Nagrodziliśmy po trzy osoby z klas II i III oraz wyróżniających się uczniów się z klas pierwszych. Zachęcamy do kontynuowania czytania z rodzicami w czasie wolnym (np.ferie,weekendy…) Kolejne podsumowanie czytelnictwa już w czerwcu!

Można u nas również wypożyczać książeczki w języku angielskim. Tacy czytelnicy zostali nagrodzeni za czytelnictwo w naszej szkole. Congratulations!

Także uczniowie, którzy chodzą sumiennie do szkoły zostali obdarowani drobnymi upominkami. Niespełna 40 uczniów zdobyła dyplomy i nagrody za 100 % frekwencji! Brawo!

Uhonorowana nagrodą została Marysia Kapuścińska za udział w ogólnopolskim konkursie organizowanym przez Klub Angorkę na Kartkę Bożonarodzeniową.

 

 

Przeczytaj :)

Logopeda

Logopeda – Aneta Besser przyjmuje w poniedziałki od 13.00-16.00, we wtorki od 12.00-18.00 w gabinecie koło sali gimnastycznej (wejście od ul.Ogrodowej).

Z logoterapii mogą korzystać dzieci i młodzież z Gminy Jaworzyna Śląska mające problemy związane z mową. Rejestrować się można pod numerem telefonu 603 650 722. (nie jest wymagane skierowanie od lekarza).

 Besser Aneta


ul. Mickiewicza

 

 

ul. Jana Pawła II