Na apelu klas I-III podsumowaliśmy pierwszy semestru roku szkolnego 2019/2020.

Została podsumowana akcja mająca na celu zachęcenie do czytelnictwa.  Nagrodziliśmy po trzy osoby z klas II i III oraz wyróżniających się uczniów się z klas pierwszych. Zachęcamy do kontynuowania czytania z rodzicami w czasie wolnym (np.ferie,weekendy…) Kolejne podsumowanie czytelnictwa już w czerwcu!

Można u nas również wypożyczać książeczki w języku angielskim. Tacy czytelnicy zostali nagrodzeni za czytelnictwo w naszej szkole. Congratulations!

Także uczniowie, którzy chodzą sumiennie do szkoły zostali obdarowani drobnymi upominkami. Niespełna 40 uczniów zdobyła dyplomy i nagrody za 100 % frekwencji! Brawo!

Uhonorowana nagrodą została Marysia Kapuścińska za udział w ogólnopolskim konkursie organizowanym przez Klub Angorkę na Kartkę Bożonarodzeniową.

Logowanie

Jak korzystać z modułu zadania domowe - od strony ucznia i rodzica

Profilaktyka-Koronawirus

Informacja GIS dla osób powracających z północnych Włoch