Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w kolejnej edycji konkursu wiedzy organizowanej przez Dolnośląskie Kuratorium Oświaty we Wrocławiu.  Po eliminacjach szkolnych i powiatowych przyszedł czas na etap wojewódzki. Aby zakwalifikować się na ten najwyższy poziom konkursu, trzeba posiadać dużą wiedzę z zakresu konkretnego przedmiotu. Miło nam poinformować, że uczennica naszej szkoły, Oliwia Cieślak,  będzie reprezentować  nie tylko szkołę, ale również Jaworzynę Śląską we Wrocławiu. Oliwia przystąpi do konkursu wojewódzkiego z dziedziny biologii  już 22 stycznia 2020 roku.   Serdecznie gratulujemy, trzymamy kciuki i życzymy powodzenia!

Logowanie

Jak korzystać z modułu zadania domowe - od strony ucznia i rodzica

Profilaktyka-Koronawirus

Informacja GIS dla osób powracających z północnych Włoch