SOWA

Efektywna edukacja!
- czyli  wsparcie rozwoju kompetencji kluczowych uczniów/uczennic z  trzech szkół podstawowych  Gminie Jaworzyna Śląska

 

więcej informacji

Rozkład jazdy

Rok szkolny 2019/2020

>>więcej<<

Regulamin dowożenia

Klasa Ekomaniaków

Aktualności

kl. 1-3kl. 4-8

 

 

Programy i projekty
Archiwum stron

„ A w każdym z nas rodzi się człowiek, aż człowiek…” W atmosferze Bożonarodzeniowych tradycji, uczniowie Szkoły Podstawowej przygotowali 20 grudnia świąteczny apel. Montaż słowno-muzyczny wprowadził nas w atmosferę tych pięknych i cudownych Świat Narodzenia Pańskiego.

Życzenia, które przekazała przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego były pełne ciepła, pokoju i serdeczności. Pan dyrektor w swoim przemówieniu podkreślił, ze w każdym z nas na nowo rodzi się człowieczeństwo, mówił o dobroci dla innych i wzajemnym szacunku. Przedstawiciele klas złożyli sobie życzenia, dzieląc się opłatkiem. Apel zakończył się wspólnym kolędowaniem. Życzymy wszystkim zdrowych, radosnych i spokojnych Świat. „… a mały Chrystus patrzy w drzwi i czeka by pośród witających zobaczyć człowieka”.

Samorząd Uczniowski

Przeczytaj :)

Logopeda

Logopeda – Aneta Besser przyjmuje w poniedziałki od 13.00-16.00, we wtorki od 12.00-18.00 w gabinecie koło sali gimnastycznej (wejście od ul.Ogrodowej).

Z logoterapii mogą korzystać dzieci i młodzież z Gminy Jaworzyna Śląska mające problemy związane z mową. Rejestrować się można pod numerem telefonu 603 650 722. (nie jest wymagane skierowanie od lekarza).

 Besser Aneta


ul. Mickiewicza

 

 

ul. Jana Pawła II