Klasa Ekomaniaków

kl. 1-3kl. 4-8

Jasełka w szkole to pewnik, że zbliżają się Święta.

Weszliśmy w atmosferę Świąt całą szkołą. Jasełka przybliżyły nas i wprowadziły w piękny nastrój…

Przy okazji wręczyliśmy nagrody za dekorację drzwi w swoich klasach, pan Dyrektor złożył życzenia wszystkim: nauczycielom, pracownikom szkoły, uczniom i ich rodzinom: rodzicom, dziadkom, rodzeństwu… Przestrzegł też przed bezpiecznymi zabawami w czasie wolnym od nauki w szkole.

Do zobaczenia w Nowym Roku! Radosnych i zdrowych Świąt Bożego Narodzenia!

Przeczytaj :)