Klasa Ekomaniaków

kl. 1-3kl. 4-8

Po raz kolejny udało się przynieść radość chorym dzieciom. Pracowite elfy przygotowały dziesiątki paczek, które trafiły w ręce dzieci z oddziału kardiologii łódzkiego szpitala.

Piątego grudnia udaliśmy się do Łodzi i przekazaliśmy prezenty od dzieci dla dzieci. Dało to mnóstwo radości i uśmiechu w tym trudnym dla nich okresie pobytu w szpitalu. Odwiedziliśmy również szpital we Wrocławiu przy ulicy Chałubińskiego – tam również przynieśliśmy uśmiech i najlepsze życzenia świąteczne.

Przekazaliśmy wszystkim życzenia szybkiego powrotu do zdrowia, Świąt spędzonych w rodzinnym domu oraz wiary i nadziei na lepsze jutro.

Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się do tej pięknej inicjatywy.

Przeczytaj :)