Ogłoszenia dyrekcji

Klasa Ekomaniaków

kl. 1-3

kl. 4-8

15 grudnia nasza szkoła była areną zmagań piłkarskich. Na turnieju piłkarskim stawiło się dziesięć drużyn.

Po dwa zespoły wystawiły reprezentacje: Jaworzyny Śląskiej, Siechnic i Świdnicy (Akademia Piłkarska oraz Polonia Stal) oraz po jednej z Wałbrzycha (Gwarek), Żarowa,  Akademii Piłkarskiej z Dzierżoniowa oraz młodzi zawodnicy  Zagłębia Lubiń.

Podczas turnieju wolontariusze ze szkoły sprzedawali  ciasto, z którego dochód przeznaczony był na wsparcie leczenia Kai Prędeckiej. W czasie przerw były pokazy judo (sekcji prowadzonej przy MKS Karolina) oraz trenażery do jazdy na rowerach (sekcja kolarska przy  MKS Karolina).

Podczas meczy nie zabrakło emocji, potrzebne były też rzuty karne, aby wyłonić zwycięzców (np. w meczu finałowym).  Podium zajęli kolejno:

I miejsce Polonia Stal Świdnica,

II miejsce Akademia Piłkarska Dzierżoniów,

III miejsce Zagłębie Lubin.

Licznie zgromadzona publiczność mogła zobaczyć lekcje pięknego  futbolu.

Turniej zorganizowali MKS Karolina oraz SP Jaworzyna Śląska.

Serwis turnieju na stronie MKS Jaworzyna Śląska.

Logowanie

Jak korzystać z modułu zadania domowe - od strony ucznia i rodzica

Profilaktyka-Koronawirus

Informacja GIS dla osób powracających z północnych Włoch