Ogłoszenia dyrekcji

Klasa Ekomaniaków

kl. 1-3

kl. 4-8

W środę mury naszej szkoły odwiedziły dzieci z przedszkola „Chatka Puchatka”. Była to grupa Maleństwa wraz z wychowawczynią p. Kasią Ignatowicz. Przedszkolaków z wielką przyjemnością gościła klasa 4a. Uczniowie chętnie zaopiekowali się młodszymi dziećmi.

Udostępnili im swoje ławki, przybory szkolne i pomagali w wykonaniu pracy plastycznej. Każdy gość miał swojego klasowego opiekuna. O tym, ile ciekawych miejsc znajduje się w naszej szkole, mogli się dowiedzieć podczas jej zwiedzania. Dzieci zapoznały się z salami lekcyjnymi, holem szkolnym, biblioteką oraz gabinetem pana dyrektora. Na zakończenie czwartoklasiści zaprosili przedszkolaków do wspólnej zabawy tanecznej.

Logowanie

Jak korzystać z modułu zadania domowe - od strony ucznia i rodzica

Profilaktyka-Koronawirus

Informacja GIS dla osób powracających z północnych Włoch