W środę mury naszej szkoły odwiedziły dzieci z przedszkola „Chatka Puchatka”. Była to grupa Maleństwa wraz z wychowawczynią p. Kasią Ignatowicz. Przedszkolaków z wielką przyjemnością gościła klasa 4a. Uczniowie chętnie zaopiekowali się młodszymi dziećmi.

Udostępnili im swoje ławki, przybory szkolne i pomagali w wykonaniu pracy plastycznej. Każdy gość miał swojego klasowego opiekuna. O tym, ile ciekawych miejsc znajduje się w naszej szkole, mogli się dowiedzieć podczas jej zwiedzania. Dzieci zapoznały się z salami lekcyjnymi, holem szkolnym, biblioteką oraz gabinetem pana dyrektora. Na zakończenie czwartoklasiści zaprosili przedszkolaków do wspólnej zabawy tanecznej.

 

Logopeda

Logopeda – Aneta Besser przyjmuje Szkole Podstawowej przy ul. Mickiewicza 10 w każdy wtorek w godzinach 12.00-17.00.

Z logoterapii mogą korzystać dzieci i młodzież z Gminy Jaworzyna Śląska mające problemy związane z mową. Rejestrować się można pod numerem telefonu 603 650 722. (nie jest wymagane skierowanie od lekarza).

 Besser Aneta


ul. Mickiewicza

 

 

ul. Jana Pawła II

Logowanie