SOWA

Efektywna edukacja!
- czyli  wsparcie rozwoju kompetencji kluczowych uczniów/uczennic z  trzech szkół podstawowych  Gminie Jaworzyna Śląska

 

więcej informacji

Rozkład jazdy

Rok szkolny 2019/2020

>>więcej<<

Regulamin dowożenia

Klasa Ekomaniaków

Aktualności

kl. 1-3kl. 4-8

 

 

Programy i projekty
Archiwum stron

Akcja Dzieci dzieciom prowadzona jest już trzeci raz w Szkole Podstawowej w Jaworzynie Śląskiej. Dzieci i gimnazjalna młodzież, pedagodzy, nauczyciele, rodzice oraz pracownicy szkoły angażują się całym sercem w ten piękny charytatywny cel.

Kredki, pisaki, farby, bloki, zabawki, kolorowanki, puzzle, klocki, gry planszowe, maskotki mogą uszczęśliwić dzieci przebywające w szpitalach, które dla wielu z nich stały sie drugim domem.  Chcemy, aby sale zabaw na oddziałach, gdzie dzieci mogą spędzać swój wolny czas, były kolorowe i dawały radość. Potrzeby są ogromne, ponieważ szpitala nie stać na zakup zabawek, książek czy materiałów piśmienniczych.

Podczas poprzednich akcji zaobserwowaliśmy, że dzieci cieszą się z każdego, nawet drobnego prezentu, bo na co dzień nie mają ich zbyt wiele. W tym roku jak zwykle liczymy na hojność i ogromne serca dzieci i młodzieży ze Szkoły Podstawowej oraz ich rodziców. Wierzymy, że los małych pacjentów nie będzie nam obojętny. Dary należy dostarczać do Szkoły Podstawowej  przy ulicy Mickiewicza i Jana Pawła II do wychowawców klas. Zbiórkę wspomagają lokalni sponsorzy, Burmistrz Jaworzyny Śląskiej i inni.  Zbiórka rozpocznie się od 13 listopada i potrwa do początku grudnia. Prosimy o włączanie sie do wspólnego dzieła pomocy potrzebującym.

Lidia Schewiola

 

 

Przeczytaj :)

Logopeda

Logopeda – Aneta Besser przyjmuje w poniedziałki od 13.00-16.00, we wtorki od 12.00-18.00 w gabinecie koło sali gimnastycznej (wejście od ul.Ogrodowej).

Z logoterapii mogą korzystać dzieci i młodzież z Gminy Jaworzyna Śląska mające problemy związane z mową. Rejestrować się można pod numerem telefonu 603 650 722. (nie jest wymagane skierowanie od lekarza).

 Besser Aneta


ul. Mickiewicza

 

 

ul. Jana Pawła II