BIBLIOTEKA SZKOLNA OGŁASZA ZBIÓRKĘ KSIĄŻEK POD HASŁEM

„DAJ BAJCE DRUGĄ SZANSĘ”.

Zapewne w każdym domu znajdują się książki , które są już niepotrzebne domownikom, a darowane bibliotece mogą jeszcze przez długi czas służyć młodym czytelnikom. Dlatego zachęcamy do wsparcia naszej akcji. Książki można składać
od 15 listopada do 20 grudnia w bibliotece szkolnej. Z góry dziękujemy za  włączenie się do zbiórki i wsparcie biblioteki szkolnej.

Logopeda

Logopeda – Aneta Besser przyjmuje Szkole Podstawowej przy ul. Mickiewicza 10 w każdy wtorek w godzinach 12.00-17.00.

Z logoterapii mogą korzystać dzieci i młodzież z Gminy Jaworzyna Śląska mające problemy związane z mową. Rejestrować się można pod numerem telefonu 603 650 722. (nie jest wymagane skierowanie od lekarza).

 Besser Aneta


ul. Mickiewicza

 

 

ul. Jana Pawła II

Logowanie