Kącik Bibliotekarza

SOWA

Efektywna edukacja!
- czyli  wsparcie rozwoju kompetencji kluczowych uczniów/uczennic z  trzech szkół podstawowych  Gminie Jaworzyna Śląska

 

więcej informacji

Rozkład jazdy

Rok szkolny 2019/2020

>>więcej<<

Regulamin dowożenia

Klasa Ekomaniaków

Aktualności

kl. 1-3

kl. 4-8

Programy i projekty
Archiwum stron

W dniu 16 listopada 2019 Szkoła Podstawowa w Jaworzynie Śl. zorganizowała turniej szachowy dla uczczenia Święta Niepodległości. W zawodach uczestniczyło 114 szachistów, którzy rywalizowali w siedmiu kategoriach wiekowych: do 6, do 8, do 10, do 12, do 14, do 18 lat oraz w  kategorii seniorów. Zawodnicy rozegrali 7 rund, szczegółowe wyniki opublikowano na stronie chessarbiter. http://www.chessarbiter.com/turnieje/2019/ti_5940/. Zawody sędziował Pan Marcin Korzekwa oraz Pan Wojciech Kowalczuk.

W trakcie turnieju wolontariusze i samorząd uczniowski pod opieką  pani Adrianny Kotów- Jędras sprzedawali ciasta upieczone przez uczniów i rodziców. Cały dochód ze sprzedaży ciast zostanie przekazany na cele charytatywne.

Do akcji sprzedaży ciast włączyli się również uczniowie i rodzice ze Szkoły Podstawowej w Starym Jaworowie. To kolejna już impreza przeprowadzona wspólnie. Dziękujemy za zaangażowanie i przyłączenie się do naszych działań.

Organizatorzy pragną podziękować Burmistrzowi Grzegorzowi Grzegorzewiczowi za honorowy patronat oraz sponsorom za ufundowanie nagród: Starostwo Powiatowe w Świdnicy, ZPS Karolina, NOVAsp. Zo.o., UKS Karolinka, szczególne podziękowania dla Pana Marka Śliwowskiego z Gambit MDK Świdnica za pomoc w przeprowadzeniu turnieju.

Zdjęcia z turnieju

Logowanie

Ważne!!! Prosimy logować się do dziennika przez przeglądarkę (np. Chrome, Firefox) ponieważ wtedy jest pełny dostęp do wszystkich wymaganych funkcji dziennika.

Jak uzyskać dane do logowania swojego dziecka
Jak korzystać z modułu zadania domowe - od strony ucznia i rodzica

Profilaktyka-Koronawirus

Informacja GIS dla osób powracających z północnych Włoch


Informacja Głównego Inspektora Sanitarnego
dla dyrektorów przedszkoli, szkół i placówek oświatowych
w związku z potencjalnym ryzykiem zakażenia koronawirusem


Rekomendacje dla szkół

 

Przeczytaj :)

Logopeda

Logopeda – Aneta Besser przyjmuje w poniedziałki od 13.00-16.00, we wtorki od 12.00-18.00 w gabinecie koło sali gimnastycznej (wejście od ul.Ogrodowej).

Z logoterapii mogą korzystać dzieci i młodzież z Gminy Jaworzyna Śląska mające problemy związane z mową. Rejestrować się można pod numerem telefonu 603 650 722. (nie jest wymagane skierowanie od lekarza).

 Besser Aneta


ul. Mickiewicza

 

 

ul. Jana Pawła II