SOWA

Efektywna edukacja!
- czyli  wsparcie rozwoju kompetencji kluczowych uczniów/uczennic z  trzech szkół podstawowych  Gminie Jaworzyna Śląska

 

więcej informacji

Rozkład jazdy

Rok szkolny 2019/2020

>>więcej<<

Regulamin dowożenia

Klasa Ekomaniaków

Aktualności

kl. 1-3kl. 4-8

 

 

Programy i projekty
Archiwum stron

Już po raz szósty rusza akcja Dzieci Dzieciom organizowana przez uczniów  i pracowników  Szkoły Podstawowej w Jaworzynie Śląskiej przy ogromnym zaangażowaniu rodziców, władz gminy i lokalnych przedsiębiorców. Nasze działania wspierają również Polskie Koleje Państwowe w Wałbrzychu, Zakład Porcelany Stołowej w Jaworzynie Śląskiej oraz JWK Lubliniec.

Pragniemy zaznaczyć, że nie jesteśmy ani fundacja ani instytucją charytatywną. Nie zbieramy pieniędzy. Pragniemy jedynie uszczęśliwić dzieci w prosty sposób – obdarowując je prezentami. Z tego właśnie powodu potrzebujemy kredek, długopisów, malowanek, zeszytów, balonów, kubków,  pluszaków, książek, etc., które, jak co roku, trafią do podopiecznych Instytutu Centrum  Matki Polki w Łodzi z oddziałów kardiologii i kardiochirurgii. W tym roku chcemy rozszerzyć nasze działania i uszczęśliwić  również dzieci z wrocławskiej Kliniki Pediatrii i Chorób Infekcyjnych przy ulicy Chałubińskiego. Wszystkie dary trafią do małych pacjentów w formie bożonarodzeniowej paczki. Dodatkowo szykujemy zestawy do szpitalnych świetlic w postaci klocków, kolorowanek, książek. Wierzymy, że choć w niewielkim stopniu wniesiemy magię świąt do szpitalnej rzeczywistości.

Chcielibyśmy zaprosić Państwa do udziału w tej szlachetnej akcji. Zbiórka będzie trwała od 25 października do początku grudnia 2019.  Co roku przybywa darczyńców i ludzi dobrej woli, którzy wspierają nasze działania. Wierzymy, że dołączą się Państwo do naszej akcji i dołożą cegiełkę, która zbuduje świąteczny nastrój w szpitalnej rzeczywistości i pozwoli choć na chwilę zapomnieć o bólu, smutku i samotności małych pacjentów.

Wszystkich , którzy zechcą wspomóc naszą akcję prosimy o dostarczanie darów do Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej, do budynku przy ulicy Mickiewicza 9 lub Jana Pawła II 16.

 

                                                                                   Sylwia Kieliszek

                                                                                   Małgorzata Prymas

Przeczytaj :)

Logopeda

Logopeda – Aneta Besser przyjmuje w poniedziałki od 13.00-16.00, we wtorki od 12.00-18.00 w gabinecie koło sali gimnastycznej (wejście od ul.Ogrodowej).

Z logoterapii mogą korzystać dzieci i młodzież z Gminy Jaworzyna Śląska mające problemy związane z mową. Rejestrować się można pod numerem telefonu 603 650 722. (nie jest wymagane skierowanie od lekarza).

 Besser Aneta


ul. Mickiewicza

 

 

ul. Jana Pawła II