SOWA

Efektywna edukacja!
- czyli  wsparcie rozwoju kompetencji kluczowych uczniów/uczennic z  trzech szkół podstawowych  Gminie Jaworzyna Śląska

 

więcej informacji

Rozkład jazdy

Rok szkolny 2019/2020

>>więcej<<

Regulamin dowożenia

Klasa Ekomaniaków

Aktualności

kl. 1-3kl. 4-8

 

 

Programy i projekty
Archiwum stron

W dniu 28.09.2019 r. w hali GOSiR przy ul. Wrocławskiej 39 w Twardogórze odbył się pierwszy w sezonie 2019/2020 turniej w ramach programu Volleymania Dolny Śląsk.

Jaworzynę Śląską reprezentowały „czwórki siatkarskie” Kamila Kołtunowicz, Hanna Sułek, Hanna Pałeczka, Anna Maria Michalska, Wiktoria Nalichowska oraz Kalina Pawlaczyk. Dziewczyny miały sporo radości w fazie grupowej, gdzie na cztery rozegrane mecze wygrały trzy z Ząbkowicami Śląskimi, Obornikami i Brzegiem Dolnym, jeden mecz przegrały z Miękinią i weszły do fazy prim rozgrywek z drugiego miejsca w grupie. W dalszych rozgrywkach przegrały trzy mecze, jeden wygrały zajmując ostatecznie 8 miejsce na 15 zespołów.
Turniej otworzył i zamknął trener główny Volleymanii Dolny Śląsk Karol Maksymiuk. Dla uczestników turnieju oprócz sportowych emocji przygotowany został również zdrowy posiłek.
Organizator: MLKS Echo Twardogóra
Współorganizator: Fundacja Volley Wrocław, Urząd Marszałkowski Dolny Śląsk
Przeczytaj :)

Logopeda

Logopeda – Aneta Besser przyjmuje w poniedziałki od 13.00-16.00, we wtorki od 12.00-18.00 w gabinecie koło sali gimnastycznej (wejście od ul.Ogrodowej).

Z logoterapii mogą korzystać dzieci i młodzież z Gminy Jaworzyna Śląska mające problemy związane z mową. Rejestrować się można pod numerem telefonu 603 650 722. (nie jest wymagane skierowanie od lekarza).

 Besser Aneta


ul. Mickiewicza

 

 

ul. Jana Pawła II