Klasa Ekomaniaków

kl. 1-3

kl. 4-8

W dniu 28.09.2019 r. w hali GOSiR przy ul. Wrocławskiej 39 w Twardogórze odbył się pierwszy w sezonie 2019/2020 turniej w ramach programu Volleymania Dolny Śląsk.

Jaworzynę Śląską reprezentowały „czwórki siatkarskie” Kamila Kołtunowicz, Hanna Sułek, Hanna Pałeczka, Anna Maria Michalska, Wiktoria Nalichowska oraz Kalina Pawlaczyk. Dziewczyny miały sporo radości w fazie grupowej, gdzie na cztery rozegrane mecze wygrały trzy z Ząbkowicami Śląskimi, Obornikami i Brzegiem Dolnym, jeden mecz przegrały z Miękinią i weszły do fazy prim rozgrywek z drugiego miejsca w grupie. W dalszych rozgrywkach przegrały trzy mecze, jeden wygrały zajmując ostatecznie 8 miejsce na 15 zespołów.
Turniej otworzył i zamknął trener główny Volleymanii Dolny Śląsk Karol Maksymiuk. Dla uczestników turnieju oprócz sportowych emocji przygotowany został również zdrowy posiłek.
Organizator: MLKS Echo Twardogóra
Współorganizator: Fundacja Volley Wrocław, Urząd Marszałkowski Dolny Śląsk