Klasa Ekomaniaków

kl. 1-3

kl. 4-8

Po krótkim apelu prowadzonym przez panią Joannę Bartczak  uczniowie spotkali się jeszcze w klasach ze swoimi wychowawcami, by parę chwil później wybiec ze szkoły i cieszyć się ostatnim dniem bez dźwięku lekcyjnego dzwonka.

Z okazji rozpoczęcia roku szkolnego wszystkim naszym uczniom, i tym starszym, i tym najmłodszym, życzymy  jak najlepszych ocen,  radości z nauki i odkrywania swoich pasji oraz talentów.

fot. p. Zuzanna Smaruj

fot. p. Marek Kozieł

.

Jak to zwykle bywa, tegoroczne wakacje znów okazały się za krótkie, a początek  września przywitał nas deszczowym poniedziałkowym porankiem. Czas lata i błogiego lenistwa zakończył się bezlitośnie, ustępując  miejsca rytmowi szkolnemu.  Na korytarzach naszej szkoły nie brakło wesołego harmidru i podekscytowanych uśmiechów. Wypoczęta młodzież  zebrała się w tym razem w hali sportowej, ponieważ warunki atmosferyczne nie sprzyjały apelowi na świeżym powietrzu. Gwar ucichł, kiedy pan dyrektor Krzysztof Sołtys w asyście wicedyrektorów pani Joanny Bartczak i pana Marcina Kruka przywitali uczniów.

.

Logowanie

Jak korzystać z modułu zadania domowe - od strony ucznia i rodzica

Profilaktyka-Koronawirus