Klasa Ekomaniaków

kl. 1-3

kl. 4-8

Piękny i wzruszający przebieg miała w tym roku uroczystość pożegnania absolwentów naszej szkoły. Edukację zakończyły dwa oddziały klasy VIII szkoły podstawowej oraz trzy klasy III gimnazjum. To więc historyczne zakończenie roku szkolnego – po raz pierwszy po latach przerwy mury szkolne opuszczali uczniowie klasy VIII i po raz ostatni szkoła żegnała gimnazjalistów.

Na wstępie Pan Dyrektor Krzysztof Sołtys podziękował za zaangażowanie i wszelką pomoc Burmistrzowi Grzegorzowi Grzegorzewiczowi, rodzicom i nauczycielom. Potem zwrócił się do absolwentów, którzy zakończyli kolejny etap swojej edukacji.
Już od kilku lat Przewodniczący Rady Miasta Artur Nazimek, z własnych funduszy, nagradza finansowo prymusów. I tak prymusami szkoły podstawowej zostali Przemysław Drąg i Klaudia Czekaj a gimnazjum Klara Wychowanek i Martyna Bielat. Także uczniowie, którzy zdobyli średnią ocen 5.0, otrzymali stypendia od Rady Miasta.
Następnie wyróżnienia za bardzo dobre wyniki w nauce i zachowaniu otrzymali:
Klasa 8a
Drąg Przemysław 5.44
Koźlik Mateusz 4.94
Kozieł Jakub 4.78
Barnak Wiktoria 4.78
Klasa 8b
Czekaj Klaudia 5.11
Mucha Dagmara 5.0
Klasa3a
Wychowanek Klara 5.55
Bielat Martyna 5.33
Żelazna Julia 5.22
Gil Łukasz 5.05
Ptaszkiewicz Gabriela 5.0
Szczygieł Kacper 4.88
Zarzeczna Justyna 4.8
Były uczniowskie podziękowania, kwiaty i chwile wzruszenia. Uroczystość zakończył montaż słowno – muzyczny przygotowany przez uczniów klasy VII.
Wszystkim uczniom życzymy udanych, bezpiecznych wakacji, pełnych wrażeń i słonecznej pogody, aby w trakcie ich trwania nabrali siły i energii na nadchodzący rok szkolny.
Następny dzwonek dopiero we wrześniu 🙂

M A M Y   W A K A C J E !