Wzorem lat ubiegłych uczniowie klas trzecich gimnazjum i ósmoklasiści udali się na żywą lekcje historii do byłego niemieckiego obozu koncentracyjnego KL Gross Rosen w pobliskiej Rogoźnicy. Podczas tej wyjątkowej lekcji nasi tegoroczni absolwenci obejrzeli projekcję filmu historycznego przygotowanego w oparciu o wspomnienia byłych więźniów, oraz zwiedzili z przewodnikiem teren obozu i ekspozycje muzealne.

Logopeda – Aneta Besser przyjmuje Szkole Podstawowej przy ul. Mickiewicza 10 w każdy wtorek w godzinach 12.00-17.00.