Uczniowie z  klasy 8b postanowili podzielić się swoją wiedzą i umiejętnościami udzielania pierwszej pomocy z dziećmi z klas pierwszych. Podczas zajęć uczyli swoich młodszych kolegów jak postępować i jak udzielać pierwszej pomocy w przypadku omdlenia i utraty przytomności. Dzieci pracowały w grupach pod czujnym okiem uczniów z klasy 8b i nauczyciela EDB.  Sprawdzianem dla każdej grupy było udzielenie pierwszej pomocy szkolącemu. Pierwszaki bardzo dobrze poradziły sobie z tym zadaniem 🙂 Na koniec zajęć otrzymały kolorowanki z numerami alarmowymi, które pięknie pokolorowały.

Logopeda – Aneta Besser przyjmuje Szkole Podstawowej przy ul. Mickiewicza 10 w każdy wtorek w godzinach 12.00-17.00.