Ogłoszenia dyrekcji

 

Kącik Bibliotekarza

SOWA

Efektywna edukacja!
- czyli  wsparcie rozwoju kompetencji kluczowych uczniów/uczennic z  trzech szkół podstawowych  Gminie Jaworzyna Śląska

 

więcej informacji

Rozkład jazdy

Rok szkolny 2019/2020

>>więcej<<

Regulamin dowożenia

Klasa Ekomaniaków

Aktualności

kl. 1-3

kl. 4-8

Programy i projekty
Archiwum stron

W naszej szkole, ze względu na brak możliwości przeprowadzenia zajęć z pływania, nie zdobywamy odznaki pływaka – wodniaka. Mamy natomiast  świetne warunki i odpowiedni sprzęt do realizacji zajęć  z badmintona (sprzęt zakupiono z dotacji Urzędu Miasta w Jaworzynie Śląskiej). Jest to jedna z propozycji alternatywnych sprawności programu Sprawny Dolnoślązaczek. Nasi młodzi mistrzowie z klasy I b i I c przez kilka ostatnich zajęć zdobywali umiejętności właśnie z tej dyscypliny sportu. Wszyscy zapoznali się ze sprzętem – lotką i rakietką oraz wykonywali następujące zadania na odznakę badmintonisty: pierwszaki utrzymywały w równowadze 1-2 s na dłoni rakietkę ustawioną pionowo, chwytały w „dół koszulki” lotki rzucone od dołu przez partnera, celnie trafiały lotką na naciąg leżącej pomiędzy stopami rakietki oraz trafiały lotką do celu, czyli leżącego hula-hoop w odległości 1,5 m.

Były również próby odbicia lotki rakietką, co trzeba przyznać niektórym wychodziło całkiem nieźle.

Jesteśmy dumni z kolejnej odznaki. Wiemy, że aktywne dzieci radzą sobie lepiej w szkole.

 

Logowanie

Ważne!!! Prosimy logować się do dziennika przez przeglądarkę (np. Chrome, Firefox) ponieważ wtedy jest pełny dostęp do wszystkich wymaganych funkcji dziennika.

Jak uzyskać dane do logowania swojego dziecka
Jak korzystać z modułu zadania domowe - od strony ucznia i rodzica

Profilaktyka-Koronawirus

Informacja GIS dla osób powracających z północnych Włoch


Informacja Głównego Inspektora Sanitarnego
dla dyrektorów przedszkoli, szkół i placówek oświatowych
w związku z potencjalnym ryzykiem zakażenia koronawirusem


Rekomendacje dla szkół

 

Przeczytaj :)

Logopeda

Logopeda – Aneta Besser przyjmuje w poniedziałki od 13.00-16.00, we wtorki od 12.00-18.00 w gabinecie koło sali gimnastycznej (wejście od ul.Ogrodowej).

Z logoterapii mogą korzystać dzieci i młodzież z Gminy Jaworzyna Śląska mające problemy związane z mową. Rejestrować się można pod numerem telefonu 603 650 722. (nie jest wymagane skierowanie od lekarza).

 Besser Aneta


ul. Mickiewicza

 

 

ul. Jana Pawła II