SOWA

Efektywna edukacja!
- czyli  wsparcie rozwoju kompetencji kluczowych uczniów/uczennic z  trzech szkół podstawowych  Gminie Jaworzyna Śląska

 

więcej informacji

Rozkład jazdy

Rok szkolny 2019/2020

>>więcej<<

Regulamin dowożenia

Klasa Ekomaniaków

Aktualności

kl. 1-3kl. 4-8

 

 

Programy i projekty
Archiwum stron

W naszej szkole, ze względu na brak możliwości przeprowadzenia zajęć z pływania, nie zdobywamy odznaki pływaka – wodniaka. Mamy natomiast  świetne warunki i odpowiedni sprzęt do realizacji zajęć  z badmintona (sprzęt zakupiono z dotacji Urzędu Miasta w Jaworzynie Śląskiej). Jest to jedna z propozycji alternatywnych sprawności programu Sprawny Dolnoślązaczek. Nasi młodzi mistrzowie z klasy I b i I c przez kilka ostatnich zajęć zdobywali umiejętności właśnie z tej dyscypliny sportu. Wszyscy zapoznali się ze sprzętem – lotką i rakietką oraz wykonywali następujące zadania na odznakę badmintonisty: pierwszaki utrzymywały w równowadze 1-2 s na dłoni rakietkę ustawioną pionowo, chwytały w „dół koszulki” lotki rzucone od dołu przez partnera, celnie trafiały lotką na naciąg leżącej pomiędzy stopami rakietki oraz trafiały lotką do celu, czyli leżącego hula-hoop w odległości 1,5 m.

Były również próby odbicia lotki rakietką, co trzeba przyznać niektórym wychodziło całkiem nieźle.

Jesteśmy dumni z kolejnej odznaki. Wiemy, że aktywne dzieci radzą sobie lepiej w szkole.

 

Przeczytaj :)

Logopeda

Logopeda – Aneta Besser przyjmuje w poniedziałki od 13.00-16.00, we wtorki od 12.00-18.00 w gabinecie koło sali gimnastycznej (wejście od ul.Ogrodowej).

Z logoterapii mogą korzystać dzieci i młodzież z Gminy Jaworzyna Śląska mające problemy związane z mową. Rejestrować się można pod numerem telefonu 603 650 722. (nie jest wymagane skierowanie od lekarza).

 Besser Aneta


ul. Mickiewicza

 

 

ul. Jana Pawła II