Już od 1999 roku październik uznawany jest jako Międzynarodowy Miesiąc Bibliotek Szkolnych. Celem akcji jest zwrócenie uwagi  na ogromną rolę bibliotek w życiu szkoły, w nauce i rozwijaniu zainteresowań czytelniczych. Z tej okazji w naszej bibliotece odbyły się 2 konkursy. Pierwszy z nich „Konkurs na Selfie z książką” – I miejsce zajęła Dagmara Jajko oraz drugi „Konkurs na najciekawsze życzenia dla biblioteki szkolnej” – zwyciężyła Aleksandra Nowak. Serdecznie gratulujemy!

Logopeda – Aneta Besser przyjmuje Szkole Podstawowej przy ul. Mickiewicza 10 w każdy wtorek w godzinach 12.00-17.00.