Miesięczne archiwum: Czerwiec 2020

Rok szkolny 2019/2020 był wyjątkowy dla wszystkich. Na pewno także jego zakończenie zapadnie w naszej pamięci. Sytuacja epidemiologiczna wymusiła na dyrektorach szkół zmianę tradycyjnej formuły ceremonii. Uroczystość wręczenia świadectw ograniczono do niezbędnego minimum.

Uczniowie poszczególnych klas odbierali świadectwa o wyznaczonych godzinach i w wyznaczonych miejscach. Wszystkich obowiązywał reżim sanitarny, dystansowanie, zasłanianie twarzy i dezynfekcja. Czytaj dalej

W związku z zawieszeniem zajęć w szkołach konkurs Kangur 2020 został przeprowadzony drogą internetową za pośrednictwem Platformy Dzwonek.pl
W dniach 28.05 – 5.06 uczestnicy w zależności od swojej kategorii rozwiązywali zadania o różnym stopniu trudności.
W naszej szkole wyróżnienie otrzymali Zosia Kapuścińska z kl. 5b i Piotr Tomczak z kl. 5d. Pozostali uczestnicy również mieli dobre wyniki.
Gratulujemy wszystkim uczestnikom i zapraszamy za rok.

Szkolny koordynator konkursu Kinga Olszewska