Szkolny projekt edukacyjny
„Nieskończenie Niepodległa”

zobacz  plakat

Informacje dla uczniów i rodziców klas ósmych SP i klas trzecich GIM.

Klasa Ekomaniaków

kl. 1-4kl. 5-8 i 3 gim.

Miesięczne archiwum: Sierpień 2018

Nasz projekt zakłada stworzenie izby historii miasta Jaworzyna Śląska. To tutaj będą organizowane żywe lekcje historii, odczyty, spotkania, prezentacje, spotkania ze świadkami historii. Ekspozycja starych dokumentów i pamiątek stanowić będzie wspaniałą okazję do kształtowania postaw patriotycznych uczniów. Inicjatorzy planują rozwinąć działalność grupy rekonstrukcyjnej, organizować gminne konkursy historyczne. Wokół izby pragniemy skupić wolontariuszy, archiwistów, historyków, którzy odpowiednio nieodpłatnie będą zabezpieczali i opracowywali pamiątki przekazane przez mieszkańców.

Kliknij w baner i oddaj głos.

Logopeda – Aneta Besser przyjmuje Szkole Podstawowej przy ul. Mickiewicza 10 w każdy wtorek w godzinach 12.00-17.00.

fronter1

mobireg