Szkolny projekt edukacyjny
„Nieskończenie Niepodległa”

zobacz  plakat

Informacje dla uczniów i rodziców klas ósmych SP i klas trzecich GIM.

Klasa Ekomaniaków

nprc

logo_pnwm1

katynObl

ztu

logo-II-TF

winiarypr

akdo

Joanna Bartczak

Dyrekcja Szkoły Podstawowej w Jaworzynie Śląskiej informuje, że w związku z egzaminami gimnazjalnymi, które odbędą się w dniach 18, 19 i 20 kwietnia 2018 roku, nastąpi zmiana organizacji pracy szkoły w budynku przy ulicy Jana Pawła.

Uczniowie klas 5, 6, 7 oraz 2 gimnazjalnych mają w tym czasie dni wolne od zajęć dydaktycznych. W trakcie trwania egzaminów szkoła będzie zamknięta.

Uczniowie realizujący obowiązek szkolny w budynku przy ulicy Mickiewicza, tj. klasy 1, 2, 3 oraz 4 mają lekcje według planu.

Stołówka szkolna będzie wydawała obiady dla uczniów od godziny 13.00.

4 września br. jaworzyńscy uczniowie uroczyście zainaugurowali nowy rok szkolny. Będzie to rok wnoszący wiele zmian w życie dzieci, nauczycieli, a także rodziców. Po reformie systemu edukacji likwidującej gimnazja, w Jaworzynie Śląskiej pozostała jedna Szkoła Podstawowa, która swoją działalność będzie prowadzić w dwóch budynkach. Dyrektorem nowej, powiększonej o wygaszane oddziały gimnazjalne Szkoły Podstawowej im. M. Konopnickiej, wyłonionym w drodze konkursu, został mgr Krzysztof Sołtys. Czytaj dalej

Logopeda – Aneta Besser przyjmuje Szkole Podstawowej przy ul. Mickiewicza 10 w każdy wtorek w godzinach 12.00-17.00.

fronter1

mobireg