Krzysztof Sołtys

Świąteczny czas to okres, który spędzamy w gronie naszych najbliższych. Nie wszystkim jednak jest to dane, z rożnych względów. Tradycją w Szkole Podstawowej w Jaworzynie Śląskiej jest przedświąteczna zbiórka darów i prezentów dla małych pacjentów Kliniki Kardiologii i Kardiochirurgii Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi. Czytaj dalej

Dyrekcja Szkoły Podstawowej w Jaworzynie Śl. serdecznie zaprasza na zebrania rodziców :

MICKIEWICZA – sala gimnastyczna

18 września 2017 – godz.17.00

zebranie rodziców klas I-IV

JANA PAWŁA II – sala gimnastyczna

20 września  godz.-17.00

zebranie rodziców klas V-VII SP i II i III GIM

Logopeda – Aneta Besser przyjmuje w Przychodni Samorządowej przy ulicy Westerplatte 16, pokój 105 w każdy wtorek w godzinach 12.00-17.00.

fronter1

mobireg