Szkolny projekt edukacyjny
„Nieskończenie Niepodległa”

zobacz  plakat

Informacje dla uczniów i rodziców klas ósmych SP i klas trzecich GIM.

Klasa Ekomaniaków

nprc

logo_pnwm1

katynObl

ztu

logo-II-TF

winiarypr

akdo

Anna Katowicz

12 października 2017r. w naszej szkole odbyła się uroczystość Pasowania na Ucznia, której celem było włączenie pierwszoklasistów do grona społeczności uczniowskiej. W odświętnych strojach, biretach na głowach i z wypiekami na twarzy  pierwszacy rozpoczęli uroczystość  wchodząc na salę  z piosenką na ustach oraz niosąc tarcze. Swoim pociechom towarzyszyli licznie zgromadzeni rodzice. Czytaj dalej

Logopeda – Aneta Besser przyjmuje w Szkole Podstawowej przy ul. Mickiewicza 10  w każdy wtorek w godzinach 12.00-17.00.

Po raz kolejny zapraszamy  uczniów z Gimnazjum do udziału w  Lidze Matematycznej, konkursu dla wytrwałych, zdolnych miłośników królowej nauk – MATEMATYKI.

Wszystkich, którzy chcą sprawdzić, jak wielką przyjemność daje rozwiązywanie ciekawych zadań i intrygujących zagadek logicznych, chcą spędzić czas twórczo, rozwijać intuicję matematyczną, zachęcamy do rywalizacji.

Liga będzie trwać od października do maja. Wszelkie informacje udziela p. Siwiak w gabinecie 21.

Zapraszam do udziału M. Siwiak

Logopeda – Aneta Besser przyjmuje Szkole Podstawowej przy ul. Mickiewicza 10 w każdy wtorek w godzinach 12.00-17.00.

fronter1

mobireg