Początkiem marca w klasach IV został ogłoszony konkurs na najciekawszą fotografię budzącej się wiosny.
Wasze spacery z rodzicami do parku, ogrodu lub lasu przyniosły dużą ilość bardzo ładnych zdjęć z elementami nadchodzącej wiosny. Wystawę tych zdjęć można obejrzeć w holu szkoły przy ul. Mickiewicza.
Jury w składzie P. Agnieszka Ulfik i P. Marzena Antosz wybrały ( mając bardzo duży problem) zwycięskie fotografie. Autorzy zdjęć zostali nagrodzenie na apelu dla klas IV.
I tak:
I miejsce zajął – Filip Tadrzak z kl. IV B
II miejsce zajęła – Gracjana Pawłowska z kl. IV A
Dwa III miejsca otrzymali – Aleksander Plizga z kl. IV D i Kamil Skoczyński z kl. IV D. Serdecznie gratulujemy.

Organizator J. Burakiewicz