Dnia 07 listopada 2018r. rozegraliśmy Koedukacyjny Turniej Piłki Ręcznej klas VII –VIII o tytuł Mistrzowskiej Drużyny Roku Szkolnego 2018/2019 . Zgłosiły się cztery drużyny z naszej szkoły. Turniej rozegrano systemem „każdy z każdym”. Emocji było bardzo dużo, jak to bywa podczas rozgrywek sportowych.

Mistrzami Szkoły Podstawowej w Jaworzynie Śląskiej w kategorii klas VII-VIII zostali:

1. Katarzyna Hajduk
  2. Ksawier Okarmus
  3. Tomasz Janes
  4. Dawid Matys
  5. Bartosz Ptak

Wicemistrzostwo zdobyli:

1. Marta Więcław
  2. Magdalena Dobroń
  3. Bartosz Górski
  4. Patryk Gromek
  5. Kacper Szymański
  6. Piotr Cichocki

1. Michał Charytanowicz
  2. Paweł Radziszewski
  3. Kacper Siwek

Na wyróżnienie na zawodach zasługują: Michał Charytanowicz, Tomasz Janes – statuetka najlepszego zawodnika.