Kącik Bibliotekarza

Rozkład jazdy

Rok szkolny 2020/21

>>więcej<<

Regulamin dowożenia

SOWA

Efektywna edukacja!
- czyli  wsparcie rozwoju kompetencji kluczowych uczniów/uczennic z  trzech szkół podstawowych  Gminie Jaworzyna Śląska

 

więcej informacji

Programy i projekty
Archiwum stron

 

Gminny turniej jedynek siatkarskich
W piątek 27 listopada odbył się Gminny Turniej jedynek siatkarskich. W zawodach udział wzięło 23 zawodników ze Szkoly Podstawowej w Jaworzynie Śląskiej i ze szkoły w Starym Jaworowie.Turniej rozegrano w dwóch kategoriach wiekowych: klasy 4-6 i klasy 7-8.

Po zaciętych rozgrywkach najlepsza zawodniczka młodszej kategorii została Marta Romaniecka – zdobywając I miejsce, II miejsce przypadło Oliwierowi Markowi, a III miejsce zdobyła Kornelia Grandus. W kategorii klas starszym I miejsce zajęła Anna Maria Michalska, II Mateusz Richtszajd, a III Julia Fudali. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i życzymy dalszych sukcesów sportowych.
Turniej zorganizowali i przeprowadzili: p. Aneta Kiszczyszyn, p. Wiesław Dybel, p. Ada Jedras i p. Monika Siwiak
Dziennik

Ważne!!! Prosimy logować się do dziennika przez przeglądarkę (np. Chrome, Firefox) ponieważ wtedy jest pełny dostęp do wszystkich wymaganych funkcji dziennika.

Jak uzyskać dane do logowania swojego dziecka

Logopeda

Logopeda – Aneta Besser przyjmuje w poniedziałki od 13.00-16.00, we wtorki od 12.00-18.00 w gabinecie koło sali gimnastycznej (wejście od ul.Ogrodowej).

Z logoterapii mogą korzystać dzieci i młodzież z Gminy Jaworzyna Śląska mające problemy związane z mową. Rejestrować się można pod numerem telefonu 603 650 722. (nie jest wymagane skierowanie od lekarza).

 Besser Aneta


ul. Mickiewicza

 

 

ul. Jana Pawła II