Rozpoczęcie nauki w szkole jest bardzo ważnym momentem w życiu każdego dziecka. Najmłodsi z niecierpliwością czekali na dzień, w którym staną się prawdziwymi uczniami i poprzez pasowanie zostaną włączeni do społeczności szkolnej. W obecności Dyrekcji, przedstawicieli Rady Rodziców oraz nauczycieli uczniowie klasy pierwszej przedstawili program artystyczny, w którym zaprezentowali swoje umiejętności recytatorskie.

Z wielkim przejęciem każdy czekał na moment oficjalnego pasowania na ucznia Szkoły Podstawowej w Jaworzynie Śląskiej przez Pana Dyrektora.

Na zakończenie uczniowie klasy pierwszej otrzymali legitymacje, pamiątkowe dyplomy oraz niespodziankę, którą był prezent od rodziców, w postaci „Niezbędnika ucznia”, zawierającego wiele przydatnych w pracy uczniowskiej przyborów.

Życzymy uczniom samych sukcesów w nauce!

opracowanie graficzne – p. Zuzanna Smaruj