Kącik Bibliotekarza

Rozkład jazdy

Rok szkolny 2020/21

>>więcej<<

Regulamin dowożenia

SOWA

Efektywna edukacja!
- czyli  wsparcie rozwoju kompetencji kluczowych uczniów/uczennic z  trzech szkół podstawowych  Gminie Jaworzyna Śląska

 

więcej informacji

Programy i projekty
Archiwum stron

 

Rozpoczęcie nauki w szkole jest bardzo ważnym momentem w życiu każdego dziecka. Najmłodsi z niecierpliwością czekali na dzień, w którym staną się prawdziwymi uczniami i poprzez pasowanie zostaną włączeni do społeczności szkolnej. W obecności Dyrekcji, przedstawicieli Rady Rodziców oraz nauczycieli uczniowie klasy pierwszej przedstawili program artystyczny, w którym zaprezentowali swoje umiejętności recytatorskie.

 Z wielkim przejęciem każdy czekał na moment oficjalnego pasowania na ucznia Szkoły Podstawowej w Jaworzynie Śląskiej przez Pana Dyrektora.

Na zakończenie uczniowie klasy pierwszej otrzymali legitymacje, pamiątkowe dyplomy oraz niespodziankę, którą był prezent od rodziców, w postaci „Niezbędnika ucznia”, zawierającego wiele przydatnych w pracy uczniowskiej przyborów.

 Życzymy uczniom samych sukcesów w nauce!

opracowanie graficzne – p. Zuzanna Smaruj

Dziennik

Ważne!!! Prosimy logować się do dziennika przez przeglądarkę (np. Chrome, Firefox) ponieważ wtedy jest pełny dostęp do wszystkich wymaganych funkcji dziennika.

Jak uzyskać dane do logowania swojego dziecka

Logopeda

Logopeda – Aneta Besser przyjmuje w poniedziałki od 13.00-16.00, we wtorki od 12.00-18.00 w gabinecie koło sali gimnastycznej (wejście od ul.Ogrodowej).

Z logoterapii mogą korzystać dzieci i młodzież z Gminy Jaworzyna Śląska mające problemy związane z mową. Rejestrować się można pod numerem telefonu 603 650 722. (nie jest wymagane skierowanie od lekarza).

 Besser Aneta


ul. Mickiewicza

 

 

ul. Jana Pawła II