INFORMACJA DLA RODZICÓW

W związku z decyzją Rządu RP  o zawieszeniu zajęć w szkołach z tytułu zagrożenia epidemią koronowirusa – dyrekcja Szkoły Podstawowej w Jaworzynie Śl. informuje, że:

• w czwartek 12.03.2020 i piątek 13.03.2020 organizowane będą jedynie zajęcia opiekuńcze dla uczniów, którzy nie będą mieli zapewnionej opieki w domu.

• Od poniedziałku 16. 03. 2020 szkoła będzie zamknięta do 25.03.2020.

• Stołówka będzie czynna tylko w dniu 12.03.2020. do godz. 13.00

• Wszelkie informacje dla uczniów na temat realizacji materiału nauczania będą przekazywane przez dziennik elektroniczny na login rodzica.

Przypominamy, że  jest to czas kwarantanny, a nie czas  wolny. Prosimy o zapewnienie dzieciom odpowiedniego nadzoru i przestrzegania zasad związanych z zagrożeniem koronawirusem.

Krzysztof Sołtys