Kącik Bibliotekarza

Rozkład jazdy

Rok szkolny 2020/21

>>więcej<<

Regulamin dowożenia

SOWA

Efektywna edukacja!
- czyli  wsparcie rozwoju kompetencji kluczowych uczniów/uczennic z  trzech szkół podstawowych  Gminie Jaworzyna Śląska

 

więcej informacji

Programy i projekty
Archiwum stron

 

Piękny i wzruszający przebieg miała w tym roku uroczystość pożegnania absolwentów naszej szkoły. Edukację zakończyły dwa oddziały klasy VIII szkoły podstawowej oraz trzy klasy III gimnazjum. To więc historyczne zakończenie roku szkolnego – po raz pierwszy po latach przerwy mury szkolne opuszczali uczniowie klasy VIII i po raz ostatni szkoła żegnała gimnazjalistów.

Na wstępie Pan Dyrektor Krzysztof Sołtys podziękował za zaangażowanie i wszelką pomoc Burmistrzowi Grzegorzowi Grzegorzewiczowi, rodzicom i nauczycielom. Potem zwrócił się do absolwentów, którzy zakończyli kolejny etap swojej edukacji.
Już od kilku lat Przewodniczący Rady Miasta Artur Nazimek, z własnych funduszy, nagradza finansowo prymusów. I tak prymusami szkoły podstawowej zostali Przemysław Drąg i Klaudia Czekaj a gimnazjum Klara Wychowanek i Martyna Bielat. Także uczniowie, którzy zdobyli średnią ocen 5.0, otrzymali stypendia od Rady Miasta.
Następnie wyróżnienia za bardzo dobre wyniki w nauce i zachowaniu otrzymali:
Klasa 8a
Drąg Przemysław 5.44
Koźlik Mateusz 4.94
Kozieł Jakub 4.78
Barnak Wiktoria 4.78
Klasa 8b
Czekaj Klaudia 5.11
Mucha Dagmara 5.0
Klasa3a
Wychowanek Klara 5.55
Bielat Martyna 5.33
Żelazna Julia 5.22
Gil Łukasz 5.05
Ptaszkiewicz Gabriela 5.0
Szczygieł Kacper 4.88
Zarzeczna Justyna 4.8
Były uczniowskie podziękowania, kwiaty i chwile wzruszenia. Uroczystość zakończył montaż słowno – muzyczny przygotowany przez uczniów klasy VII.
Wszystkim uczniom życzymy udanych, bezpiecznych wakacji, pełnych wrażeń i słonecznej pogody, aby w trakcie ich trwania nabrali siły i energii na nadchodzący rok szkolny.
Następny dzwonek dopiero we wrześniu 🙂

M A M Y   W A K A C J E !

Dziennik

Ważne!!! Prosimy logować się do dziennika przez przeglądarkę (np. Chrome, Firefox) ponieważ wtedy jest pełny dostęp do wszystkich wymaganych funkcji dziennika.

Jak uzyskać dane do logowania swojego dziecka

Logopeda

Logopeda – Aneta Besser przyjmuje w poniedziałki od 13.00-16.00, we wtorki od 12.00-18.00 w gabinecie koło sali gimnastycznej (wejście od ul.Ogrodowej).

Z logoterapii mogą korzystać dzieci i młodzież z Gminy Jaworzyna Śląska mające problemy związane z mową. Rejestrować się można pod numerem telefonu 603 650 722. (nie jest wymagane skierowanie od lekarza).

 Besser Aneta


ul. Mickiewicza

 

 

ul. Jana Pawła II