Kącik Bibliotekarza

Rozkład jazdy

Rok szkolny 2020/21

>>więcej<<

Regulamin dowożenia

SOWA

Efektywna edukacja!
- czyli  wsparcie rozwoju kompetencji kluczowych uczniów/uczennic z  trzech szkół podstawowych  Gminie Jaworzyna Śląska

 

więcej informacji

Programy i projekty
Archiwum stron

 

Z okazji kolejnej rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę odbył się apel w klasach I-III przygotowany przez panią Agnieszkę Kruk-Kozycz. Włączyli się w to wszyscy wychowawcy klas.

Odśpiewaliśmy pięknie hymn Polski całą szkołą. Pan dyrektor życzył nam abyśmy doceniali wolność i potrafili się nią cieszyć każdego dnia. Abyśmy sumiennym wykonywaniem obowiązków pracowali na dobro Rzeczypospolitej.  Społeczność szkolna  podkreśliła ten dzień odświętnym strojem oraz barwami biało- czerwonymi. Nawiązując do licznej polskiej emigracji były również życzenia w języku angielskim, gdyż Polacy mieszkający poza jej granicami również 11 listopada będą przeżywać ten wyjątkowy dla Polaków dzień.

Był to jednocześnie czas podsumowań działań ekologicznych (koordynator pani Katarzyna Lis) oraz konkursu zorganizowanego przez panią Marzenę Antosz.

Dziennik

Ważne!!! Prosimy logować się do dziennika przez przeglądarkę (np. Chrome, Firefox) ponieważ wtedy jest pełny dostęp do wszystkich wymaganych funkcji dziennika.

Jak uzyskać dane do logowania swojego dziecka

Logopeda

Logopeda – Aneta Besser przyjmuje w poniedziałki od 13.00-16.00, we wtorki od 12.00-18.00 w gabinecie koło sali gimnastycznej (wejście od ul.Ogrodowej).

Z logoterapii mogą korzystać dzieci i młodzież z Gminy Jaworzyna Śląska mające problemy związane z mową. Rejestrować się można pod numerem telefonu 603 650 722. (nie jest wymagane skierowanie od lekarza).

 Besser Aneta


ul. Mickiewicza

 

 

ul. Jana Pawła II