Z okazji kolejnej rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę odbył się apel w klasach I-III przygotowany przez panią Agnieszkę Kruk-Kozycz. Włączyli się w to wszyscy wychowawcy klas.

Odśpiewaliśmy pięknie hymn Polski całą szkołą. Pan dyrektor życzył nam abyśmy doceniali wolność i potrafili się nią cieszyć każdego dnia. Abyśmy sumiennym wykonywaniem obowiązków pracowali na dobro Rzeczypospolitej.  Społeczność szkolna  podkreśliła ten dzień odświętnym strojem oraz barwami biało- czerwonymi. Nawiązując do licznej polskiej emigracji były również życzenia w języku angielskim, gdyż Polacy mieszkający poza jej granicami również 11 listopada będą przeżywać ten wyjątkowy dla Polaków dzień.

Był to jednocześnie czas podsumowań działań ekologicznych (koordynator pani Katarzyna Lis) oraz konkursu zorganizowanego przez panią Marzenę Antosz.