Nabór – klasy VIII
Kącik Bibliotekarza

Rozkład jazdy

Rok szkolny 2020/21

>>więcej<<

Regulamin dowożenia

SOWA

Efektywna edukacja!
- czyli  wsparcie rozwoju kompetencji kluczowych uczniów/uczennic z  trzech szkół podstawowych  Gminie Jaworzyna Śląska

 

więcej informacji

Programy i projekty
Archiwum stron

 

Od 2011 r. obchodzimy Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Jego data, wyznaczona na 1. marca, upamiętnia wyrok śmierci, wykonany tego dnia w 1951 r. na kierownictwie IV Komendy Zrzeszenia Wolność i Niezawisłość.

Z tej okazji uczennice klasy II gimnazjum: Marlena Paciuk, Natalia Korzystka i Natalia Kretkowska przygotowały projekt „Żołnierze Wyklęci”, który zaprezentowały swoim koleżankom i kolegom z klas gimnazjalnych i podstawowych na wtorkowych i środowych lekcjach historii.
Dziś odwiedził naszą szkołę Pan Ireneusz Besser – wiceprzewodniczący Rady Miasta w Jaworzynie Śląskiej i przewodniczący NSZZ „Solidarność” w Zakładach Porcelany Stołowej „Karolina”, prywatnie wielki miłośnik i pasjonat historii najnowszej. Podczas „Niedokończonej lekcji historii” w klasie III gimnazjum i klasie VI szkoły podstawowej przybliżył uczniom sylwetki i dokonania „Żołnierzy Niezłomnych”.

Dziennik

Ważne!!! Prosimy logować się do dziennika przez przeglądarkę (np. Chrome, Firefox) ponieważ wtedy jest pełny dostęp do wszystkich wymaganych funkcji dziennika.

Jak uzyskać dane do logowania swojego dziecka


ul. Mickiewicza

 

 

ul. Jana Pawła II